Domů
O autorce
OCHRANA ÚDAJŮ
OBCHODNÍ PODMÍNKY
AKČNÍ nabídka
Distanční výuka
Dřevěné pomůcky
Magnetické pomůcky
Plastové pomůcky
Ostatní pomůcky
Výukové krabičky
Procvičuj s
Multioborové soupravy
Laboratorní soupravy
Stavebnice CHEMIE
Modely do CHEMIE
CD CHEMIE
CD Interaktivní CHEMIE
CD MATEMATIKA
CD PŘÍRODOVĚDA
CD PRVOUKA
Deskové hry
BURZA NÁPADŮ
AKREDITACE
Připravuje se
Ceny
Vzkazy
Reference
Kontakt
Objednávka

Jste právě

návštěvník tohoto webu

Nakupujte pohodlněji na našem eshopu!

 

 

 

SADA Matematika s Luci a Sofi - 1. stupeň

 

ZPĚT

   

Pokud chcete zvětšit obrázek, klikněte na něj.

VÝHODA této sady: Každý žák má svou vlastní pomůcku

 


CENA:

10 žáků = 11 000 Kč
15 žáků = 16 500 Kč
25 žáků = 27 500 Kč
 

RYCHLÝ NÁKUP NA ESHOPU:

KLIKNI ZDE

 

S ohledem na situaci související s koronavirem jsem se snažila vytvořit pomůcku tak, aby ideálně měl každý žák svou. Pokud by tedy mělo dojít na distanční výuku, může si odnést každé dítě pomůcku domů a dle instrukcí učitele pracuje. Učitel mu pošle list k doplnění, dítě tam správně vloží plastové kartičky, pak vyfotí a odešle. Myslím si, že velkou nevýhodou distanční výuky je právě absence pomůcek. Proto jsem se snažila vytvořit pomůcku, která má universálnější využití ve více oblastech matematiky a lze využít jak ve výuce ve škole, tak při distanční výuce doma. Navíc si kreativní učitel může vymyslet vlastní pracovní listy a tím získá pomůcka ještě širší využití. V případě, že děti nějaké kartičky či kostičky poztrácejí, jsem schopna chybějící kartičky či kostičky nechat vytvořit a zaslat. 


1 sada obsahuje:

  • 1x CD s listy k vytištění (zadání i kontrola)
  • 10x 30 plastových kartiček vel. 2cm x 3cm s číslicemi 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9
  • 10x 42 tvarů z tangramu v 6 různých barvách
  • 10x 100 spojovatelných kostiček velikosti 1cm x 1cm x 1 cm v deseti různých barvách
  • 10 x 40 plastových kartiček vel. 2cm x 3cm s čísly


Využití:

Plastové kartičky s číslicemi lze využít v matematických křížovkách. Na CD je 5 takových matematických křížovek i s řešením. Učitel může buď tyto křížovky vytisknout, nebo si může vytvořit křížovky vlastní ke zrovna probíranému tématu. Na tvorbu vlastních křížovek není program, ale pan učitel musí použít své nápady, kreativitu

Tangramy lze využít v matematických omalovánkách. Na CD je 5 takových matematických omalovánek i s řešením. Učitel může buď tyto omalovánky vytisknout, nebo si může vytvořit omalovánky vlastní ke zrovna probíranému tématu. Na tvorbu vlastních omalovánek není program, ale pan učitel musí použít své nápady, kreativitu. Děti počítají příklady v jednotlivých částech omalovánky a podle výsledku pak přiřadí tvar příslušné barvy.

Tangramy lze také využít k poskládání čtverce, obdélníku, trojúhelníku. Děti pak změří rozměry poskládaného obrazce a vypočítají jeho obvod, případně obsah.

Spojovatelné kostičky lze využít např. při výuce objemů těles, dále také u zlomků, desetinných čísel, případně i při výuce sčítání a odčítání, násobení přirozených čísel…. Na CD jsou úkoly k vytištění i s řešením.

Plastové kartičky s čísly lze využít v nejrůznějších doplňovačkách. Na CD je 5 takových matematických doplňovaček i s řešením. Učitel může buď tyto doplňovačky vytisknout, nebo si může vytvořit doplňovačky vlastní ke zrovna probíranému tématu. Na tvorbu vlastních doplňovaček není program, ale pan učitel musí použít své nápady, kreativitu.


Cena:

  • pro 10 žáků (10 sad) – 11 000 Kč (vychází 1 100 Kč na jednu sadu)
  • pro 15 žáků (15 sad) – 16 500 Kč (vychází 1 100 Kč na jednu sadu)
  • pro 25 žáků (25 sad) – 27 500 Kč (vychází 1 100 Kč na jednu sadu)

RYCHLÝ NÁKUP NA ESHOPU:  KLIKNI ZDE

 

 

ZPĚT